کانون یادگیری فردا در نمایشگاه توسعه کسب و کار تهران

در دومین نمایشگاه توسعه کسب و کار تهران

کانون یادگیری فردا در دومین نمایشگاه فرانچایز و توسعه کسب و کار که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شد، حضور داشت. این نمایشگاه از تاریخ ۱۲ لغایت ۱۵ دی ماه ۹۷ برگزار شد و بهانه‌ای بود تا پذیرای حضور جمعی از همراهان و دوستان و همینطور بازدید کنندگان محترم در غرفه خودمون باشیم. امسال هم مانند دور قبل، با اجرای بازی هایی که خودمون طراحی کردیم سعی کردیم پذیرایی متفاوتی از مهمانان داشته باشیم و به این وسیله هم مخاطب یک یادگیری براش ایجاد بشه و هم با کوچینگ آشنا بشه.

در ادامه تعدادی از عکس‌های نمایشگاه رو با هم ببینیم:

ادامه مطلب …
حضور کانون یادگیری فردا در دومین سمینار مدیریت دانش

در دومین سمینار مدیریت دانش


دکتر حسین گایینی مدیر عامل محترم کانون یادگیری فردا در دومین سمینار مدیریت دانش که در تاریخ ۱۴ دی ماه ۹۷ در دانشگاه الزهرا برگزار شد، حضور یافت و در ارائه ای با عنوان “نقش کوچینگ در فرآیند انتقال دانش ” از تاثیرات کوچینگ در بهبود فرایند انتقال دانش در سازمان‌ها سخن گفت. او در ادامه از تجربیاتش در خصوص نحوه‌ی به کارگیری کوچینگ در سازمانها گفت.
در ادامه منتخبی از تصاویر این سمینار را می‌بینید:

ادامه مطلب …
نهمین دوره مدیر در نقش کوچ در اتاق بازرگانی استان قم

نهمین دوره آموزشی مدیر در نقش کوچ

نهمین دوره آموزشی مدیر در نقش کوچ برای مدیران صنایع کسب و کارهای استان قم در اتاق بازگانی استان قم، برگزار شد. در این دوره آموزشی که بخشی از دوره MBA محسوب می‌شد، مدیران کسب و کارها و صنایع با مهارت‌های یک مدیر در نقش کوچ آشنا شدند. این دوره در روزهای چهارشنبه ۳و۱۰و۱۷ بهمن ماه و ۱ اسفند ۹۷ به مدت ۴ جلسه برگزار شد که با بازخوردهای خوب شرکت‌کنندگان همراه بود. شما می‌توانید بازخورد شرکت‌کنندگان در این دوره را در ادامه ببینید:

ادامه مطلب …

کارگاه بازی تاب در انجمن زنان کارآفرین

در روز دوشنبه دهم بهمن ماه میهمان هیئت مدیره انجمن زنان کارآفرین بودیم و کارگاه بازی تاب ( تیم، انگیزه، بستر) رو برای اعضای این انجمن برگزار کردیم. شرکت کنندگان در این کارگاه آموزشی جمعی از بانوان کارآفرین و مدیر صنایع مختلف بودند.

ما در کارگاه بازی تاب که یک دوره مهارت آموزی هست سعی داریم بستری را فراهم کنیم تا مفهوم انگیزه و اهمیت اون در کار تیمی را منتقل کنیم. این کارگاه کاملا تعاملی و بر اساس بازی برگزار می‌شه و در۵ بخش سعی داره با افزایش تعامل، کار تیمی رو در بین کارکنان بهبود بده.

خوبه که بدونید ۷۰% آموزش انسان خود محور ه یعنی با تجربه خود شخص به دست می‌آد و ما سعی می‌کنیم در کارگاه‌های خودمون از جمله همین کارگاه بازی تاب، بستری رو فراهم کنیم که افراد به تجربه شخصی خودشون نزدیک بشند و آموزه ها رو بر اساس تجارب واقعی خودشون فرابگیرند.

برشی از کارگاه بازی تاب در انجمن زنان کارآفرین رو با هم ببینیم:

کارگاه بازی تاب در انجمن زنان کارآفرین تهران

کارگاه بازی تاب در انجمن زنان کارآفرین تهران

کارگاه بازی تاب در انجمن زنان کارآفرین تهران

کارگاه بازی تاب در انجمن زنان کارآفرین تهران
کارگاه بازی تاب در انجمن زنان کارآفرین تهران

کارگاه بازی تاب در انجمن زنان کارآفرین تهران

کارگاه بازی تاب در انجمن زنان کارآفرین تهران

کارگاه بازی تاب در انجمن زنان کارآفرین تهران

کتاب مدبر در نقش کوچ

کتاب مدیر در نقش رهیار منتشر شد

کتاب مدیر در نقش رهیار (کوچ) نوشته “جنی راجرز” کوچ با سابقه بریتانیایی، توسط افشین محمد – عضو هیئت مدیره کانون یادگیری فردا ترجمه و به تازگی منتشر شده است. این اثر ارزشمند طی مراسمی در روز دوشنبه دوازدهم شهریور ماه در شهرکتاب دانشگاه رونمایی شد.

کتاب مدیر در نقش رهیار، خودآموز مهارت‌های پایه‌ی رهیاری (کوچینگ) برای مدیران (و سایر اقشار) می‌باشد. ادامه مطلب …

کارگاه مدیر در نقش کوچ رجا

سومین و چهارمین دوره کارگاه مدیر در نقش کوچ برگزار شد

سومین و چهارمین دوره کارگاه مدیر در نقش کوچ در شرکت رجا برگزار شد.

کانون یادگیری فردا با دو کارگاه میزبان مدیران شرکت مسافربری رجا بود و در دو نوبت مهارت‌های کوچینگ ویژه مدیران را ارائه نمود.

سومین مجموعه کارگاه مدیر در نقش کوچ به مدت ساعت و طی روزهای بیست و چهارم تیرماه تا چهاردهم مرداد ماه و چهارمین مجموعه کارگاه مدیر در نقش کوچ طی روزهای سی و یکم تیرماه تا شانزدهم مرداد ماه سال جاری در این شرکت برگزار گردید.

 

مدیر در نقش کوچ رجا

مدیر در نقش کوچ رجا

 

کارگاه مدیر در نقش کوج - شرکت رجا

کارگاه مدیر در نقش کوج – شرکت رجا

 

کارگاه مدیر در نقش کوج - شرکت رجا

کارگاه مدیر در نقش کوج – شرکت رجا

 

 

کافه کشف کانون یادگیری فردا

کافه کشف کانون یادگیری فردا

کافه کشف رویداد تازه‌ای است که قرار است در آن هرماه یک کتاب یا شعر و یا فیلم مورد بررسی قرار گیرد. اولین کافه کشف در روز پنجشنبه ۱۴ تیر ماه با حضور تعدادی از اصحاب فرهنگ و علاقمندان به کتاب برگزار شد.
در اولین کافه کشف اندیشه های استیون پینکر فیلسوف بزرگ و کتاب لوح سپید او توسط محمدرضا مردانیان مورد بررسی قرار گرفت. محمدرضا مردانیان روزنامه‌نگار و مترجمی است که سال‌ها بر نگرش استیون پینکر توجه کرده است و مقاله‌ای را در مورد کتاب لوح سپید به رشته‌ی تحریر درآورده است. ادامه مطلب …

کارگاه تحول؛ چرا و چگونه؟

کارگاه تحول؛ چرا و چگونه؟ در شرکت ملی نفت

کانون یادگیری فردا در روزهای چهارشنبه سیزدهم و پنجشنبه چهاردهم تیرماه سال جاری میهمان شرکت ملی نفت ایران بود و کارگاه تحول؛ چرا و چگونه؟ را برای مدیران این سازمان برگزار کرد. این کارگاه در مرکز آموزش تخصصی شرکت ملی نفت در شهر اصفهان برگزار گردید.
ادامه مطلب …

سومین کوچینگ گروهی استرس

سومین کوچینگ گروهی استرس برگزار شد

سومین کوچینگ گروهی استرس در روز سه شنبه ۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ – ساعت ۱۷ تا ۲۰ – در دفتر کانون یادگیری فردا برگزار شد.

در دنیای امروز، استرس و هیجانات منفی را به صورت روزانه تجربه می‌کنیم که بخش عمده‌ای از انرژی‌های درون ما را صرف خود می‌کند.
در کوچینگ گروهی استرس راهی را یاد می‌گیریم که از طریق آن استرس‌های خود را خاموش یا حداقل کم‌اثر کنیم تا بتوانیم در بیشترین زمان ممکن با حداکثر انرژی به سمت خواسته‌هایمان پیش برویم. این بدان مفهوم نیست که انسان‌ها درگیر استرس‌های تازه نمی‌شوند، بلکه بدان مفهوم است که به درک عمیق‌تری نسبت به خود دست پیدا می‌کنند و با این بینش جدید استرس‌های قبلی خود را محو کرده و با استرس‌های جدیدی مواجه می‌شوند و با بینش‌های جدیدتر می‌توانند آن‌ها را از زندگی خود خارج کنند یا میزان تاثیر آن‌ها را کم کنند. ادامه مطلب …