جلسه آزمایشی کوچینگ کیف‌کو

جلسات کوچینگ کانون یادگیری فردا

جلسات آزمایشی، جلسات رایگانی هستند که با هدف آشناییِ شما با فرایند کوچینگ برگزار می‌شوند. شما فرصت دارید تا یک جلسه‌ی رهیاری (کوچینگ) رایگان را تجربه کنید.

اگر چالشی دارید که ذهنتان را مشغول کرده، یا هدفی دارید که رسیدن به آن برایتان مهم است و یا اینکه درگیر مسائلی شبیه به این هستید، یک جلسه کوچینگ مهمان ما باشید و با همراهی یک کوچ به «راه حل ایده آل خود» دست یابید.

ما معتقدیم که هر کس چالش‌ها و راه‌حل‌های مختص به خودش را دارد؛ هر کسی متخصص زندگی خویش است و بهتر از دیگران می داند که راه حل مسائلش چیست؛ کافی است که با همراهی یک رهیار (فردی که بلد است بشنود و در جای درست سوالات دقیق و عمیقی بپرسد و در عین حال به موقع بازخورد دهد) به آن مساله بپردازد.

جلسات رایگان رهیاری (کوچینگ) فرصت خوبی است تا لمس کنید که رابطه‌ی شما با رهیارتان تا چه اندازه می‌تواند اثربخش باشد. یک جلسه مهمان ما باشید.

جهت ثبت نام کلیک کنید

درباره کیف‌کو

کلام یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای آموزش دیده با مدرک مورد تایید فدراسیون بین‌المللی کوچینگ (ICF) شکل گرفته است. کیف‌کو افتخار این را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور با کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image