کافه کوچینگ کانون یادگیری فردا

دهمین کافه‌کوچینگ کانون‌یادگیری‌فردا

کافه‌ کوچینگ رویدادی است که به صورت ماهانه در دفتر کانون یادگیری فردا برگزار می‌شود. شما در این کارگاه ضمن آشنا شدن با مفاهیم پایه‌ای کوچینگ، مهارت‌های کلیدی برقراری یک رابطه‌ی عمیق و همدلانه را فراخواهید گرفت.

در این رویداد سه مهارت “شنیدن”، “پرسش” و “بازخورد” از طریق بازی آموزش داده شود. شنیدن عمیق و همدلانه، پرسیدن سوالات کلیدی و بازخورد دادن سه مهارت کارسازی است که در افزایش عمق روابط نقش کلیدی‌ای را ایفا می‌کند.

آموزش‌های کانون‌یادگیری‌فردا از طریق بازی انجام می‌شود. بازی باعث ماندگاری آموزش در فرد می‌گردد؛ به این ترتیب آموزش به مهارت تبدیل و فرد پس از کسب این آموزش، به ابزار‌های جدیدی مسلح شده‌است؛ گویی انسانی تازه با نگرشی نو متولد شده است؛ شما پس از پایان کافه کوچینگ مهارت‌های جدیدی را به مهارت‌های قبلی خود اضافه خواهید کرد.

مخاطب کافه‌کوچینگ تمام اقشار جامعه می‌باشند، تمام کسانی‌که برای توسعه‌ی مهارت‌های خود و در نتیجه توسعه‌ی روابط و همچنین ارتقای سطح زندگی خود ارزش قائلند، از یک پدر که دغدغه‌ی تربیت فرزند خود را دارد، تا یک مدیر که دغدغه‌ی بازار را دارد یا عقب نماندن از رقبا دغدغه‌ی اصلی این روز‌های اوست.

معلمان، اساتید و مدرسان

دانشجویان و دانش‌آموزان

پدران و مادران

مدیران

فروشندگان

کارگران و کارمندان

و همه‌ی کسانی که با افراد دور و بر خود ارتباط دارند و در پی بهبود این ارتباط هستند.

به دلیل حضور متخصصان و مدیران مختلف؛ یکی از مزایای جانبی اما بسیار جالب حضور در کافه کوچینگ؛ کمک به شبکه‌سازی حرفه‌ای و گسترش شبکه ارتباطی شرکت کنندگان محترم خواهد بود.

 

برای اطلاعات بیشتر فایل صوتی زیر را بشنوید

 

کافه‌کوچینگ دهم ساعت ۸:۳۰ صبح روز پنجشنبه ۷ تیر ماه در دفتر کانون‌یادگیری‌فردا آغاز و تا ساعت ۱۳:۳۰ ادامه خواهد داشت. شرکت‌کنندگان پس از معرفی و بیان شرح مختصری از خود، به چهار گروه تقسیم خواهند شد و چهار کارگاه مجزا را تجربه خواهند کرد.

بازخورد برخی از شرکت‌کنندگان در کافه‌کوچینگ‌های پیشین را در کانال آپارات کیف‌کو مشاهده فرمایید.

 

 

درباره کیف‌کو

کانون یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای آموزش دیده با مدرک مورد تایید فدراسیون بین‌المللی کوچینگ (ICF) شکل گرفته است. کیف‌کو افتخار این را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور با کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *