معرفی کوچ‌های حرفه‌ای کانون یادگیری فردا

کانون یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای شکل گرفته است. کوچ‌های این کانون، دانش‌آموخته‌ی آکادمی بین المللی کوچینگ FCA، اولین آکادمی مورد تایید فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF جهت آموزش کوچینگ به فارسی‌زبانان هستند. کیف‌کو افتخار این را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور با کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید:

 

۱- حسین گایینی:

 

برای دانلود  رزومه حسین گایینی، کلیک کنید

 

۲- افشین محمد

از سال ۱۳۹۴ با ورود به آکادمی FCA که تاييديه سازمان ICF را دارد، مشغول به آموزش ديدن سطح يک کوچينگ شدم و از ارديبهشت ۱۳۹۵ به عنوان کوچ تحول فردی (Life Coach) فعاليت حرفه‌ای خودم را شروع کردم و با اجرای دو وبينار بين دانشجويان FCA درشهريور و آبان ۱۳۹۵ به گستره‌ی فعاليت خود افزودم.

 

 برای دانلود رزومه افشین محمد، کلیک کنید

۳- کامران فرنیان

چون در هقت سالگی پدر خود را از دست دادم، تحت تربیت مادری قرار گرفتم که نتوانستن و نشدن، در ادبیات زندگی‌اش جایی نداشت. حالا که قدرت باورها را در عملکرد انسان دریافته‌ام، تمام موفقیت خود را از دیدگاه مادرم می‌دانم.

با مرور زندگی خود، در می‌یابم هر آرزویی که تنها از مغزم خطور کرده – حتی بدون برنامه‌ریزی دقیق – محقق شده است؛ هر انسانی می‌تواند تنها با داشتن آرزو، آینده‌اش را آنگونه که مطلوب است، خلق نماید.

 

برای دانلود رزومه کامران فرنیان، کلیک کنید

۴- ناهید بوداغی
از سال ۱۳۹۴ با ورود به آکادمی FCA که تاييديه سازمان ICF را دارد، مشغول به آموزش ديدن سطح يک کوچينگ شدم و از فروردین ۱۳۹۵ به عنوان کوچ تحول فردی (Life Coach) فعاليت حرفه‌ای خودم را شروع کردم و با شروع همکاری با کانون یادگیری فردا (کیفکو) به گستره‌ی فعاليت خود افزودم

 

برای دانلود رزومه ناهید بوداغی، کلیک کنید

 

۵- امیرحسین قاضی

در سن بیست و هفت سالگی، پس از گذراندن دوران تحصیلات دانشگاهی و خدمت سربازی، شروع به فعالیت حرفه‌ای در زمینه‌های فنی و مدیریت روستایی کردم. اما در این تجارب همواره شاهد خلآ یک سیستم کارآمد بودم. چه در بخش خصوصی و چه در بخش دولتی؛ همچنین به دلیل آنکه خودم رشته دوران دبیرستان و دانشگاه را به صورت تصادفی و بدون علاقه انتخاب کرده بودم، در هر دو صنف دولتی و خصوصی حضور انسان‌هایی که به صورت تصادفی مسیر تحصیلی و شغلی خود را انتخاب کرده بودند، برای من پررنگ بود.
مجموع این دغدغه‌ها باعث شد با هدف کشف ماموریت شخصیم در زندگی، مدتی را به مطالعه و خودشناسی بگذرانم. پس از این دوره با کوچینگ آشنا شدم و در دوره‌های تربیت کوچ حرفه‌ای شرکت کردم و همین‌طور از حضور یک کوچ حرفه‌ای برای مسیر زندگیم بهره‌مند شدم.

 

برای دانلود رزومه امیرحسین قاضی، کلیک کنید

 

 

۶- عباس کرامتی
از سال ۱۳۹۵ با ورود به آکادمی FCA که تاييديه سازمان ICF را دارد، مشغول به آموزش ديدن سطح يک کوچينگ شدم و از شهریور ۱۳۹۵ به عنوان کوچ تحول فردی (Life Coach) فعاليت حرفه‌ای خودم را شروع کردم. صداقت ,شوخ‌طبعي، در لحظه بودن، مسوولیت‌پذیری، دوستی، عمل‌گرایی، انجام امور به صورت حرفه‌ای و تعهدات حرفه‌ای، خلاقیت، همدلي و آرامش از ارزش‌هاي من است.

 

برای دانلود رزومه عباس کرامتی، کلیک کنید

 

 

۷- هادی زند

سال ۱۳۹۰ سالی بود که مسیر زندگی من دگرگون شد و شروع به ساختن یک زندگی جدید با ارزش­های جدید کردم. در این مسیر از روش­ها و اساتید بین المللی زیادی سود بردم که از جمله آنها می توان به اکهارت توله و دکتر دیپاک چوپرا، دکتر جان کابات زین و دکتر دیو پوتر اشاره کرد و تغییرات زیادی در زندگی شخصیم تجربه کردم. کم کم متوجه شدم که بیان و ارائه تجربیاتم می­تواند در زندگی دیگران تغییرات زیادی ایجاد کند و این آغاز فعالیت من در یک شکل جدید بود.

 

برای دانلود رزومه هادی زند، کلیک کنید