افشین محمد

قیمت مشاوره:

میتوان در بحران های زندگی و کسب و کار برای درک و شناخت خود و حرکت به سمت امکان های جدید با او کار کرد.

داستان من

از سال ۱۳۹۴ با ورود به آکادمی FCA که تاييديه سازمان ICF را دارد، مشغول به آموزش ديدن سطح يک کوچينگ شدم و از ارديبهشت ۱۳۹۵ به عنوان کوچ زندگی و مدیران اجرایی (Life & Executive Coach) فعاليت حرفه‌ای خودم را شروع کردم و با اجرای دو وبينار بين دانشجويان FCA درشهريور و آبان ۱۳۹۵ به گستره‌ی فعاليت خود افزودم.

از سال ۱۳۹۴ با ورود به آکادمیFCA که تاييديه سازمان ICF را دارد، مشغول به آموزش ديدن سطح يک کوچينگ شدم و از ارديبهشت ۱۳۹۵ به عنوان کوچ زندگی و مدیران اجرایی (Life & Executive Coach) فعاليت حرفه‌ای خودم را شروع کردم و با اجرای دو وبينار بين دانشجويان FCA درشهريور و آبان ۱۳۹۵ به گستره‌ی فعاليت خود افزودم.
عمل‌گرایی، همدلي، شوخ‌طبعي، در لحظه بودن، مسوولیت‌پذیری، دوستی، یکتایی، خلاقیت، عشق به ایران و آرامش از ارزش‌هاي بنيادي من است. به دلیل ارزش‌ها و علاقه‌ام به کار تیمی از زمان دانشجويي به سرعت وارد فعاليت‌هاي فوق برنامه شدم. اولين تابلوي فرهنگي دانشکده را تحت عنوان “ايست” به کمک يک تيم راه‌اندازي کردم که بعدتر نام آن به “واحه” تبديل شد. سپس مدير دفتر فعاليت‌هاي دانشجويي دانشکده مهندسي مکانيک شدم. اولين دوره انتخابي شوراي فعاليت‌هاي دانشجويي نيز در همان دوران توسط من و دوستانم اجرا شد.
هم‌زمان با تحصيلات کارشناسي ارشد، در پژوهشکده مهندسي جهاد کشاورزي به عنوان طراح استخدام شدم و در بيش از پانزده تست عملياتي شرکت داشتم و در سال آخر حضور در جهاد، فرمانده ميدان بودم.
در همين زمان، شرکت پيشتازان توسعه صنعت ايليا را با تشويق همسرم در سال ۱۳۸۱ تاسيس کردم و اولين ميکروفيدر غني‌سازي را به عنوان اولين پروژه‌ي شرکت، به کمک دو شريک ديگرم، طراحي کرده و ساخته و راه‌اندازي کرديم. با افزايش پروژه‌هاي شرکت، از سال ۱۳۸۴ بر روي فعاليت در شرکت متمرکز شدم. شرکت پیشتازان‌توسعه‌صنعت ايليا تنها شرکت موجود در ايران است که ۱۸ سال سابقه‌ي کار با مواد پودري دارد. يک ثبت اختراع و تعداد زيادي سيستم که براي اولين بار توسط مهندسان ايراني طراحي و ساخته شده، محصول اين پانزده سال فعاليت است و البته تربيت نيروي انساني ماهر، حرفه‌اي و با انگيزش بالا از اهداف جنبي من در شرکت بوده است. (يکي از نيروهاي آموزش ديده در شرکت در حال حاضر شرکتي با گردش مالي بالا و موفقيت چشم‌گير دارد.)
به دليل حوزه خاص فعاليت شرکت، هر سال تکنولوژی يا ايده‌ی جديدی در شرکت طراحی، تست و عملياتی شده که بر حوزه‌ی محصولات و راه‌حل‌های ممکن برای مشتريان افزوده و در عمل سبب ادامه حيات شرکت شده است.
برای شناخت دو جانبه و ارزيابی موضوع مراجع، پیش از ورود به یک دوره کوچینگ، یک جلسه‌ی ابتدایی برگزار خواهم کرد. عموماً جلسات من، به دليل همدلی و اعتماد دوجانبه، عمق می‌گيرد.
علاقه اصلی من به کوچينگ در دو موضوع نهفته است: ايمان به وجود راه حل در درون هر فرد و همراهی کوچ با مراجع تا رسيدن به هدف.
برای گسترش فعالیت‌هایم در این حوزه نوین، به همراه شرکایم کامران فرنیان و حسین گائینی اقدام به خلق سازمانی جهت ارائه خدمات در حوزه کوچینگ، منتورینگ و کارگاه‌های خاص با رویکرد مهارت‌آموزی کردیم که تا کنون مورد استقبال مراجعان و کسب و کارهای کوچک و متوسط و سازمان‌های دولتی قرار گرفته است.

 

درباره ما

کلام یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای شکل گرفته است.

کیفکو این افتخار را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور، کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید.

کلام یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای شکل گرفته است.

کیفکو این افتخار را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور، کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید.

تماس با ما