/5

--

امیرحسین قاضی

حوزه های تخصصی:

در چالش‌های زندگی و کسب وکار کمک می‌کند شرایط را بهتر درک کنید و همزمان خود را بهتر بشناسید و به سمت امکانهای جدید گام بردارید.

داستان من

توضیحات

داستان من:

از سال ۱۳۹۴ با ورود به آکادمی FCA که تاييديه سازمان ICF را دارد، مشغول به آموزش ديدن سطح يک کوچينگ شدم و از ارديبهشت ۱۳۹۵ به عنوان کوچ زندگی و مدیران اجرایی (Life & Executive Coach) فعاليت حرفه‌ای خودم را شروع کردم و با اجرای دو وبينار بين دانشجويان FCA درشهريور و آبان ۱۳۹۵ به گستره‌ی فعاليت خود افزودم.

به دلیل علاقه‌ام به کار تیمی از  همان زمان شروع به همکاری با ‌کوچ‌های دیگر برای برگزاری کوچینگ‌های گروهی کردم. در سال ۱۳۹۵  در راه اندازی کیفکو (کلام یادگیری فردا) مشارکت داشتم. موسسه‌ای که حالا پس از چهار سال فعالیت به بهترین ارائه خدمات کوچینگ سازمانی تبدیل شده است. تخصص من در زمینه‌ی حرفه‌ای، دیجیتال مارکتینگ است. من می‌توانم به عنوان کوچ و منتور تیم‌های دیجیتال مارکتینگ و مدیران سازمان‌ها برای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی همکاری کنم.

در سال‌های گذشته و پس از مطالعه بیشتر منابع روانشناسی مخصوصا روان‌درمانگری اگزیستانسیل متوجه ریشه‌های روانشناسی انسان‌گرا در کوچینگ شدم و پس از ارتباط با روانشناسان و روانپزشکان توانستم بر گستره و عمق مهارتم در ارتباط برقرار کردن با مراجعان و شنیدن آلام و دردهای آن‌ها بیفزایم.

هم اکنون پس از سه سال فعالیت مستمر در صنعت کوچینگ و بیش از ۶۰۰ ساعت کوچینگ فردی و ۶۰۰ ساعت کوچینگ گروهی و گفت‌وگو‌های کوچینگی، آماده‌ام تا به شما کمک کنم که مسیر زندگی خود را پیدا کنید. من معتقدم یک کوچ تا جایی که خودش عمیق شده باشد و روی خود کار کرده باشد می‌تواند به دیگران کمک کند. من آماده‌ام تا شما را به عمق وجود خود و دیدن معنایی که به دنبال آن هستید همراهی کنم.

تجربایت، مدارک و …

  • دارای مدرک سطح يک کوچينگ، FCA 1394-1395
  • دوره دیجیتال مارکتینگ، مدرسه کسب و کار مدرس ۱۳۹۶-۱۳۹۷
  • آشنایی با اختلالات بالینی-مرکز مشاوره دانشگاه تهران – ۱۳۹۶
  • مدیر دیجیتال مارکتینگ و سهام دار کلام یادگیری فردا
  • مدیر محتوای نیوزباکس

مناسب چه مخاطبینی نیستم:

طبیعی است که هر کسی یک نقطه‌ی تاریک دارد. منظورم از نقطه‌ی تاریک بخشی از درون است که برای خود فرد ماهیتش معلوم و مشهود نیست و به آن آگاهی کافی ندارد. من هم دارای نقاطی هستم که هنوز نسبت به دلیل بروز آن‌ها آگاهی ندارم و طبیعتا در این موارد نمی‌توانم زیاد عمیق شوم. موضوعاتی مانند بررسی موانع برای پول درآوردن و تجربه‌ی آزادانه زندگی کردن. دارم روی این موضوعات کار می‌کنم تا در آینده‌ای نزدیک، به گستره ی وجود خودم بیفزایم.

نقد و بررسی:

مریم هاشمی ۲۰ مرداد ۹۸

جلسات کوچینگ کوچ من، آقای قاضی، ویژگی خاص و منحصر به فرد دارد: ایشان علاقه بسیار به کمک و پیشرفت سریع مراجع خود را دارند. همراه و همدل خوبی برای مراجعین هستند.

در جلسات آرام هستند، خوب می‌شنوند و تو خیالت راحت است که یک انسان همراه و همدل در کنارت است و مسیر درونت را با تو می‌پیماید.

توضیحات تکمیلی

شهر

تهران

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “امیرحسین قاضی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد جلسات را انتخاب کنید

قیمت هرجلسه: تخفیف: قیمت کل:
درباره ما

کلام یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای شکل گرفته است.

کیفکو این افتخار را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور، کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید.

کلام یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای شکل گرفته است.

کیفکو این افتخار را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور، کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید.

تماس با ما

دریافت 10 ابزار کوچینک

ثبت مشاوره