/5

--

انسیه سیاوش

حوزه های تخصصی:

میتوان در بحران‌های زندگی و کسب و کار برای درک و شناخت خود و حرکت به سمت امکان‌های جدید با او کار کرد.

داستان من

توضیحات

داستان من:

از سال ۱۳۹۶ با ورود به آکادمی FCA که تاييديه سازمان ICF را دارد، مشغول به آموزش ديدن سطح يک کوچينگ شدم و از ارديبهشت ۱۳۹۷ به عنوان کوچ توسعه فردی فعاليت خودم را شروع کردم .

عمل‌گرایی، همدلي، در لحظه بودن، مسوولیت‌پذیری، دوستی، خلاقیت، کمک کردن به همنوع  و حفظ استقلال فردی از ارزش‌هاي من است. به کار تیمی علاقمندم و عموما در زمان دانشگاه در پروژه های دانشجویی تیمی بشکل فعال حضور داشتم.

هم‌زمان با تحصيلات کارشناسي در یکی از شرکتهای فعال در حوزه انرژی بعنوان برنامه نویس و همکار تیم کنترل پروژه فعال شدم. پس از اتمام دوره لیسانس در شرکت مپنا مشغول شدم و همزمان در امتحانات بین المللی MCSD شرکت کردم. در سال ۸۸ برای ادامه تحصیل به بلژیک رفتم و با اخذ مدرک فوق لیسانس مدیریت و دیپلم اقتصاد در سال ۹۲ به دلایل شخصی به ایران برگشتم.

پس از بازگشت بلافاصله در یک شرکت ترکیه ای بعنوان مدیر بازرگانی مشغول به کار شدم و در حال حاضر بیش از ۵ سال است که در شرکت زیمنس مشغول کار هستم.

تجربه کوچینگ با من:

پیش از ورود به یک دوره کوچینگ، یک جلسه‌ی ابتدایی جهت آشنایی مراجع با کوچ است. باورم این است که در جلسات به دلیل همدلی و اعتماد یک ارتباط دو سویه ایجاد می شود. که با همراهی مراجع نقاط ناملموس از دل هر گفتگو خارج می گردد و با حمایت کوچ ،مراجع می تواند به هدفش نزدیکتر شود.

تجربیات ، مدارک و …

  • دارای مدرک سطح يک کوچينگ، FCA 1396-1397
  • کارشناسي ارشد مدیریت دانشگاه VUB بروکسل سال ۲۰۱۲-۲۰۱۰
  • ديپلم اقتصاد و تجارت دانشگاه HUBبروکسل سال ۲۰۰۸-۲۰۰۹
  • کارشناسي مهندسي نرم افزار، دانشگاه آزاد واحد جنوب تهران ۱۳۷۵-۱۳۸۰

 

از آنجا که به ادبیات و هنر علاقمند هستم دوره عکاسی آنالوگ را در سال ۸۶ در دانشگاه تهران گذراندم و به همراه دوستانم سه نمایشگاه عکس تا سال ۸۸ در تهران،شیراز و مشهد برگزار کردیم.

همچنین در سال ۸۷ مجموعه شعری از من در جایزه شهر زنان تهران را گرفت و داستانهای کوتاهم نیز در مجلات اینترنتی مختلفی از جمله فروغ منتشر شدند.

نوشتن و عکاسی همچنان جزو تفریحات جانبی من است اما مسلما در روزگار سالمندی کار اصلی م خواهد بود.

آواز ایرانی را در دهه بیست شروع کردم ،دستگاههای ایرانی را نزد خانم مهرعلی آموختم و با استاد صاحب نسق تجربه آواز کلاسیک را داشتم و این روزها هنرجوی استاد شروین شروه هستم.

نقد و بررسی:

مریم غفاری دکترای جامعه شناسی، ۲۰ مرداد ۹۷
بسیاری از کارها و تصمیم هایم که به تعویق افتاده بود و در تعیین مسیر و یا پیدا کردن روش آن دچار سردرگمی و یا عدم آگاهی بودم با همراهی و همکاری انسیه حل شد.از دید من کوچینگ بعنوان یک ابزار برای پیدا کردن نقاط تاریک وجودم که خودم از آن مغفول هستم است و یک کوچ خوب کمک می کند تا من این نقاط را بیابم.

در واقع به علت داشتن یک تعهد ، قابل اعتماد بودن ، همسو و هماهنگ بودن ما –من بعنوان مراجع و انسیه بعنوان کوچ-فضایی ایجاد شد تا بتوانیم بهم اعتماد کرده و مشتاقانه ، با فکری روشن و حتی گاها با دلسوزی و همدلی موارد و چالش های من را به مسیری درست هدایت کنیم. در هر جلسه مسائلی که با آن درگیر بودم را بیان کردم و در پایان جلسه از بازخوردهای خوب انسیه استفاده کردم.حتی زمانهایی پیش آمد که با کمکش جمع بندی های هر جلسه را خودم انجام دادم. همدلی و گوش شنوا-فعالش بسیار باعث پشتگرمی و امید به حرکت رو به جلو بود. در بسیاری موارد حتی این امکان را پیدا کردم که از تجربه های شخصی ایشان استفاده کنم .در واقع دانستن داستان –تجربه شخصی میتواند مثال عینی خوبی برای گامهای رو به جلو باشد.

معرفی برخی منابع کمک درسی و حتی کتاب و فیلم راجع به مسائل جزو مواردی بود که برای من به شخصه نوید آن را می داد که کوچ من اهل مطالعه و چالش دائمی برای بهبود است. به دوستانی که می خواهند کوچی همدل ، با انرژی مثبت و شنونده ای فعال و حل کننده مسئله را داشته باشند انسیه را پیشنهاد میکنم چرا که باور دارم در سخت ترین شرایط هم می تواند راه حلی را برای حرکت رو به جلو ارائه دهد.

 

توضیحات تکمیلی

تجربه کاری

سیصد ساعت

حوزه های تخصصی

توسعه فردی

شهر

تهران

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “انسیه سیاوش”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد جلسات را انتخاب کنید

قیمت هرجلسه: تخفیف: قیمت کل:
درباره ما

کلام یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای شکل گرفته است.

کیفکو این افتخار را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور، کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید.

کلام یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای شکل گرفته است.

کیفکو این افتخار را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور، کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید.

تماس با ما

دریافت 10 ابزار کوچینک

ثبت مشاوره