/5

ناهید بوداغی

حوزه های تخصصی:

می‌توان در مسیر شناخت توانمندی‌ها و یافتن و عبور از موانع در مسیر شناخت خود و حرکت به‌سوی زندگی رضایت‌بخش‌‌تر با او کار کرد.

داستان من

توضیحات

داستان من:

از سال ۱۳۹۴ با ورود به آکادمی کوچینگ FCA مورد تأیید فدراسیون بین‌المللی کوچ‌ها ICF می‌باشد مشغول به آموزش و یادگیری سطح یک دوره کوچینگ شدم و از فروردین ۱۳۹۵ به‌عنوان کوچ تحول فردی و زندگی فعالیت حرفه‌ای خود را در حوزه کوچینگ شروع کردم و با شروع همکاری با کانون یادگیری فردا (کیفکو) به گستره‌ی فعالیت خود افزودم.

صلاحیت ACC را در کوچینگ از ICF اخذ کردم و از آنجایی‌که رشد و یادگیری از ارزش‌های بنیادی من هستند و همواره در جهت بهبود و ارتقاء خود و کاری که انجام می‌دهم حرکت می‌کنم در حال‌حاضر مشغول به یادگیری کوچینگ در سطح PCC در آکادمی کوچینگ Impact هستم که همچنان مورد تأیید فدراسیون بین‌المللی کوچ‌ها ICF می‌باشد.

متولد ۲۵ بهمن سال ۱۳۵۲ هستم و در کودکی مبتلا به بیماری فلج‌اطفال شدم و با وجود مادری که استقلال و توانمندی فرزندان از ارزش‌های او بود با این رویکرد رشد کردم که تفاوت‌ها نمی‌توانند محدودیت ایجاد کنند و در زندگی با تلاش و کوشش به آنچه که می‌خواهی، دست خواهی یافت، تنها لازم است که از تمام پتانسیل و توانمندی خود استفاده کنی و برای این منظور لازم است ابتدا آنها را بشناسی و به جای تکیه بر نقاط ضعف و محدودیت‌ها بر توانمندی‌ها و نقاط قوت خود تکیه کنی و آنها را پرورش دهی و برای دست‌یابی به آنچه می‌خواهی از توانمندی‌هایت بیشترین استفاده را ببری آنگاه متوجه خواهی شد که تا چه‌اندازه منحصربه فرد هستی و من در طول دوره زندگی‌ام تلاش کردم با این روش زندگی کنم.

تمامیت و روراستی، صداقت، تعالی و رشد، دوستی، همدلی، برقراری ارتباط، مسئولیت‌پذیری، تلاش، پذیرش یاری و مهر، عدم قضاوت، همکاری و همیاری از ارزش‌های بنیادین من هستند. به‌دلیل علاقه به یادگیری همسو با ارزش‌هایم و کشف ناشناخته‌های دنیای درون خود از دوران نوجوانی تا کنون مشغول مطالعه و تحقیق جستجو و شناخت خود بودم و مهم‌ترین و اصلی‌ترین موضوع برای من دست‌یابی به رسالت شخصی در زندگی و به ثمر رساندن آن بوده است.

بعد از پایان دبیرستان بلافاصله وارد فضای کاری شدم و با توجه به علاقه‌ی من به ریاضیات و آموزش و یادگیری مشغول تدریس ریاضیات شدم و تا پایان دوران دانشگاه به این کار مشغول بودم و بعد از پایان تحصیلات دانشگاه وارد فضای کاری مرتبط با رشته تحصیلی خود شدم. در طول خدمتم در آزمایشگاه همواره سعی کردم که بهترین خودم را همراستا با ارزش‌هایم ارائه دهم و در این مسیر کار کنم پس مشغول کارهای تحقیقاتی مربوط به شناخت و تشخیص بهتر بیماری‌ها شدم و سال‌های کاری من با توجه به ارزش بالای مسئولیت‌پذیری و مهر و همدلی با دیگران بسیار خوب و مؤثر گذشت. بعد از سال‌ها کار بر روی شناخت خود و کسب تجربه‌های بسیار و علاقه به همراهی دیگران برای دست‌یابی به آنچه از موفقیت می‌خواهند وارد حوزه کوچینگ شدم و از سال ۱۳۹۵ تاکنون به عنوان کوچ مشغول به کار می‌باشم. کوچ‌هایی که در این سال‌ها با من در یافتن و حرکت در مسیری که موجب رضایت و ایجاد تغییرات همراه با رشد بسیاری، همراه بودند کمک ارزشمندی به من کرده‌اند و من نیز امیدوارم بتوانم همراه مؤثری در مسیر موفقیت دیگران باشم.

به تمامی حوزه‌های شناختی علاقه‌مندم و به‌طور کلی می‌توان گفت یک جستجوگر همیشگی هستم.

مدارک و سوابق:

 • دارای مدرک سطح یک کوچینگ مورد تأیید فدراسیون بین‌المللی کوچ‌ها ICF – از سال ۱۳۹۴آکادمی کوچینگ فارسی زبانان  FCA
 • دارای تأییدیه ACC (Associate Certified Coach) از فدراسیون بین‌المللی کوچ‌ها ICF و عضو فدراسیون بین‌المللی کوچ‌ها ICF
 • سابقه بیش از ۱۰۰۰ ساعت تجربه کوچینگ با بیش از ۱۴۰ مراجع مختلف
 • کاردان علوم آزمایشگاهی  ۱۳۷۴
 • گذراندن دوره MBTI
 • گذراندن دوره NLP
 • گذراندن دوره‌های خودشناسی و تفحص خویش به مدت ۲۵ سال
 • گذراندن دوره‌های مختلف مربوط به علوم شناختی
 • هم‌بنیان‌گذار و فعال در حوزه سازمان‌های مردم نهاد و NGO های یاری رسانی به آسیب‌دیدگان وقایع طبیعی و غیرمنتظره
 • مشارکت در امور بهبود زندگی معلولین

سوابق حرفه‌ای تجربی

 • همکار و سهامدار در کانون یادگیری فردا (کیفکو): یکی از اولین سازمان‌های ایرانی جهت ارائه خدمات کوچینگ، منتورینگ و مهارت‌آموزی (سال ۱۳۹۵ تاکنون)
 • کوچ حرفه‌ای: دارای مدرک ACC از سازمان بین المللی کوچ‌ها (ICF) و عضو این سازمان به عنوان کوچ همراه و دانشجوی دوره‌ی آمادگی برای اخذ صلاحیت PCC
 • کوچ حرفه‌ای: کوچ توسعه فردی و بهبود عملکرد فردی و سازمانی، سابقه جلسات کوچینگ من همراهی با بیش از ۱۴۰ مراجع و بیش از ۱۰۰۰ ساعت کوچینگ فردی و سازمانی، کوچینگ گروهی و کوچینگ – منتورینگ گروهی در حوزه بهبود شایستگی‌های شغلی می‌باشد.
 • بازنشسته آزمایشگاه تشخیص پزشکی خصوص و بیمارستان‌های امام حسین (ع) و روئین‌تن آرش
 • اشتغال در آزمایشگاه تشخیص پزشکی ۱۳۹۶ – ۱۳۷۵
 • مدیر داخلی و سوپروایزر آزمایشگاه تشخیص پزشکی ۱۳۹۶ – ۱۳۷۹
 • راه‌اندازی دو آزمایشگاه و همکاری برای بهبود عملکرد چهار آزمایشگاه در طول دوران خدمت
 • تدریس ریاضیات
 • محقق در رابطه با علوم شناختی در مسیر شناخت خود و هستی شناختی.
 • مترجم

کارگاه‌های برگزار شده

 • طراح و برگزاری کارگاه تغییر باورهای محدود کننده و ایجاد باورهای پیش‌برنده – برگزاری کارگاه خلق باورهای مشترک برای شرکاء کاری در یک سازمان.
 • تسهیلگر هیئت مدیره برای یافتن و همسوسازی چشم‌انداز با تکیه اصلی بر متد گروه ینسن.
 • طراح و برگزار کننده کارگاه بهبود عملکرد و بهینه‌سازی کارایی برای هم بنیانگذاران و مدیران سازمان‌ها.
 • طراح و برگزارکننده کارگاه راهبری سازمانی و بهبود عملکرد در مدیریت آموزش دولتی.
 • برگزاری کارگاه غلبه بر به تعویق‌اندازی، اهمال‌کاری و کمال‌گرایی ناکارآمد در کانون یادگیری فردا به صورت حضوری و مجازی
 • برگزار کارگاه بهبود عملکرد وبهینه‌سازی کارآیی در کانون یادگیری فردا به صورت حضوری و مجازی
 • برگزاری کارگاه‌های کافه کوچینگ در کانون یادگیری فردا
 • طراح و برگزار کننده کارگاه روبه رو شدن من با من (بررسی ترس‌ها و مشکلاتی که ایجاد محدودیت‌هایی در زندگی ما کرده‌اند.)
 • برگزارکننده و تسهیل‌گر کارگاه توسعه فردی و سازمانی
 • ارائه خدمات کوچینگ فردی و سازمانی و همکاری با مدرسه اشتغال شریف و طرح توسعه شغلی ایرانسل و گروه مپنا به عنوان کوچ و کوچ – منتور

نقد و بررسی:

بنفشه حیدری فخر، دانشجوی دکتری مهندسی پزشکی گرایش بیومتریال، خرداد ۹۷

من در یک دوره کوچینگ بلندمدت با موضوعاتی از قبیل: خودشناسی و تعیین اولویت و سلسله مراتب زندگی، شناخت طبقه‌بندی اهداف براساس اولویت‌های زندگی، مدیریت زمان، مدیریت اهداف کلان و تقسیم‌بندی آن در بخش‌های کوچکِ قابل اجرا، برنامه‌ریزی (داشتن جایگزین‌های مختلف براساس عادت‌های شناخته شده و خصوصیات اخلاقی و کاری)، تحلیل گره‌های رفتاری و بازکردن آنها و در پی آنها، پذیرش واقعیت‌های اتفاق افتاده در زندگی و رهایی از ایجاد محدودیت آنها، پذیرش خود و توانمندها و واقعیت‌های زندگی، روشن نمودن زوایای تاریک روح (با استفاده از تکنیک پرسش‌گری، براساس صحبت‌های مبادله شده و در یک کلام، دادن ابزار خودشناسی به دست خودم)، روابط عاطفی و مسائل درونی (با استفاده از تکنیک شنوندگی عمیق و پرسش‌گری مناسب و به جا که سبب می‌شد اهداف کاری واضح و آشکار شود و در نظر گرفتن تمام مسایل جنبی و دورکننده از این اهداف، قابل شناسایی و ترک باشند.) با خانم بوداغی همراه بودم.

در طول این مدت ایشان بدون هیچ قضاوتی درباره‌ی من و با حضور کامل و همدلی فراوان، شنوندۀ فوق‌العاده‌ای بودند و من می‌توانستم با آرامش خاطر در بستری از اعتماد درباره‌ی مسائل مختلف گفتگو کنم و به نتایج فوق‌العاده‌ای درباره ی خودم و دست‌بابی به اهدافم رسیدم.

توضیحات تکمیلی

حوزه های تخصصی

برنامه ریزی, تسهیلگر, توسعه فردی, کوچ ارتباط با خود, کوچ بهبود احساس ارزشمندی, هدف گذاری

شهر

تهران

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ناهید بوداغی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد جلسات را انتخاب کنید

قیمت هرجلسه: تخفیف: قیمت کل:
درباره ما

کلام یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای شکل گرفته است.

کیفکو این افتخار را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور، کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید.

کلام یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای شکل گرفته است.

کیفکو این افتخار را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور، کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید.

تماس با ما

دریافت 10 ابزار کوچینک

ثبت مشاوره