/5

مهرداد کیمیارودی

بیزینس کوچ - کوچ توسعه فردی و سازمانی

حوزه های تخصصی:

پیشنهادات:

مشاور تعدادی از برندهای آموزشی کشور، دارای مدرک سطح یک کوچینگ از فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF

داستان من

توضیحات

داستان من:

از سال ۱۳۹۷ با ورود به صنعت بانکداری فعالیت خود را در زمینه مالی آغاز کردم  و طی این سالها انگار گمشده‌ای در وجود من بوده و اثر‌گذاری بیشتر و متفاوت‌تری در درون من فریاد می‌زد که پس از شنیدن ندای دل به سمت علاقه قلبی‌ام رفتم و در این مسیر با اساتید و انسان‌های نازنینی آشنا شدم که هریک به نوبه خود اثری شگرف در زندگی من گذاشتند و من با مشاهده و الهام از این عزیزان مشتاق‌تر از قبل به این راه جدید پا گذاشتم و کلاس‌ها و دوره‌های فراوانی گذارندم که گوشه‌هایی از آن را با شما عزیزان به اشتراک می‌گذارم.

در واقع از سال ۱۳۹۵ با ورود به صنعت آموزش و البته دیدن آموزش‌های لازم برای ورود به این صنعت و تالیف کتاب و … شروع به همکاری با موسسات به نام ایران به عنوان مشاور آموزشی کردم (علی‌الخصوص در زمینه نوشتن کتاب و فن بیان و سخنرانی و … ) که حاصل آن مشاوره بیش از ۹۰۰ به صورت حضوری و مجازی شده است. همچنین برای اثر بخش‌تر شدن آموزش‌هایم و پیدا کردن اصول راهنمایی کردن و مربی‌گری طی سال ۹۶ دوره کوچینگ NLP خود را در آکادمی ان ال پی گذارنده و در همان سال نیز پس از آشنایی با آکادمی کوچینگ فارسی زبانان FCA که تاييديه سازمان ICF را دارد، مشغول به آموزش ديدن سطح يک کوچينگ شدم و پس از یک سال و دریافت مدرک آن به عنوان کوچ نقاط قوت و هدف‌گذاری فعاليت حرفه‌ای خودم را در این زمینه نیز شروع کردم و کمتر از یک سال بعد هم ماژول یک بیزینس کوچینگ را در همان موسسه گذرانده و مدرک آن را نیز اخذ نموده ام.

طی این سال‌ها دوره‌هایی مرتبطی برای توانمند کردن خود و تاثیرگذاری بیشتر همچون دوره مدیریت زندگی موسسه ویلیام گلاسر و دوره نورساینس مقدماتی و تندخوانی و … را گذارنده‌ام. در نهایت برای حرفه‌ای تر شدن و علمی‌تر بودن ( با توجه به داشتن مدرک کارشناسی ارشد مدیریت) در مقطع فوق لیسانس روانشناسی نیز مشغول آموزش دیدن شده‌ام تا باشد که بتوانم از روش‌های متعدد علمی و تجربی به مخاطبانم بهترین همسیر باشم.

 

تجربه کوچینگ با من:

من به واسطه حدود ۱۴ سال سابقه مالی و بانکی و همچنین استفاده از بهترین اساتید ایرانی و خارجی و علم کوچینگ توانسته‌ام دید بسیار مهمی در زمینه رشد کسب و کار و رشد شخصی بدست آورم  این هرچه در این مدت به تجربیاتم در کار با مراجع و افرایش آگاهی به واسطه ورود به دوره‌های حرفه‌ای بیشتر شد توانسته‌ام اثرات مثبت آن را در جلسات کوچینگم مشاهده کنم و رضایت حداکثری مراجعانم را از زبان آنها بشنوم و نهایتاً به صورت عینی لمس کنم.

جلسات من به صورت کوچینگ صرف انجام نمی‌پذیرد بلکه در جا‌هایی که مراجع نیاز داشت از تجربیاتم و آموزه‌هایم نیز در اختیار او قرار می‌دهم چرا که اعتقاد دارم چرخ ابداعی را نباید دوباره از نوع ساخت لذا جلساتم به صورت منتور کوچ برگزار می‌شود.

رسیدن به آگاهی توسط مراجع اولین اولویت من است و در جلسات ابتدا با پرسشگری شروع می‌کنم و بعد از رسیدن به آگاهی توسط مراجع و در مورد رسیدن به اهداف مورد نظر تجربیات و آموزه‌هایم را در اختیار او قرار دهم.

مهم‌ترین ویژگی جلسات کوچینگ من، این است: زمانی که مراجع من را انتخاب کرد و من هم او را، تا رسیدن به هدف مشترک‌مان هر لحظه کنارش هستم و رسیدن به هدف مراجع را رسیدن به هدف خودم می دانم و بسیار هم دلانه و صبورانه کنارش هستم.

جلسات من به صورت هفتگی صورت می پذیرد ولی گاهی به دلیل وضعیت مراجع و نیاز به فشار برای شکل گرفتن واقعی اهداف مد نظر تعداد جلسات هفتگی بیشتری هم می‌توانم برگزار نمایم و بالعکس آن نیز صادق است اگر بعد از فشار حداکثری و رسیدن به نتیجه دلخواه می‌توان جلسات را دو هفته یا ماهی یک بار برگزار کرد.

 

تجربیات و مدارک:

 • لیسانس حسابداری
 • فوق لیسانس مدیریت تحول (تاریخ دریافت مدرک ۱۳۹۴)
 • دانشجوی فوق لیسانس روانشناسی صنعتی و سازمانی
 • نویسنده کتاب سمفونی زندگی (ابزارهای لازم برای داشتن زندگی ایده آل)
 • دارای تاییدیه حرفه‌ای از آکادمی کوچینگ FCA زیر نظر فدارسیون جهانی کوچینگ ICF
 • دارای مدرک بیزنس کوچینگ زیر نظر تیمور میری بنیانگذار آکادمی کوچینگ FCA
 • دارای تاییدیه بین‌المللی کوچینگ NLP زیر نظر آکادمی بین‌المللی NLP
 • گواهینامه مدیریت زندگی بر اساس تئوری انتخاب موسسه ویلیام گلاسر
 • دارای گواهینامه مبانی علوم اعصاب (Basic of Neuroscience) از لابراتوار دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
 • کارشناس اعتباری و مسائل مالی با سابقه بیش از ۱۰ سال در صنعت بانکداری
 • ارائه مشاوره و جلسات کوچینگ به بیش از ۳۰۰ نفر در زمینه معنی زندگی و هدف‌گذاری و …
 • دارای تجربه کوچینگ سازمانی به یکی از بزرگترین برندهای صنعت کشور

 

توصیه‌های من:

 • بیزینس کوچ
 • هدف گذاری
 • توسعه فردی
 • کوچینگ نوشتن کتاب

 

مناسب چه مخاطبینی نیستم:

 • کسانی که در روابط (مخصوصاً روابط دو عضوی مثل ازدواج و …) نیاز به کوچینگ دارند.
 • کسانی که بدون تلاش و برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری می‌خواهند در سریع‌ترین زمان ممکن موفق شوند!

توضیحات تکمیلی

حوزه های تخصصی

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

شهر

تجربه کاری

پیشنهادات

,

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مهرداد کیمیارودی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تعداد جلسات را انتخاب کنید

قیمت هرجلسه: تخفیف: قیمت کل:
تومان
درباره ما

کلام یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای شکل گرفته است.

کیفکو این افتخار را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور، کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید.

کلام یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای شکل گرفته است.

کیفکو این افتخار را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور، کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید.

تماس با ما

دریافت 10 ابزار کوچینک

ثبت مشاوره