دوره استادی در راهبری (SCL)

با  روش اثبات‌شده مارشال گلداسمیت، به استاد – سخنران موردتایید برای رهبران تبدیل شوید.
با رویکرد مارشال گلداسمیت در آموزش مدیران اجرایی رده بالا که تا کنون فاش نشده است، آشنا شوید.

هدفم از طراحی این دوره چیست؟ (از زبان مارشال گلداسمیت)

اینکه در حال مطالعه این صفحه هستید، نشان می‌دهد علاقه‌مندید که به مدیران اجرایی کمک کنید تا تبدیل به بهترین رهبرانی شوند که در حیطه توانایی‌شان است. همانطور که بسیاری از شما مطلع هستید، دو چیز در زندگیم تغییر نمی‌کند: علاقه‌ام به تی‌شرت‌های یقه‌دار سبز رنگ و رسالتم برای تبدیل کردن رهبران موفق به رهبرانی بهتر.

افتخار این را داشته‌ام که بر اساس نظرسنجی‌ها تبدیل به متفکر شماره ۱ حوزه رهبری در جهان شوم. همچنین، سعادت همکاری با دوستان عزیزم آلن مولالی (مدیرعامل فورد)، جیم یونگ کیم (دوازدهمین رییس بانک جهانی)، هوبرت جولی (مدیرعامل بست بای) و سایر مدیران اجرایی ۱۰۰ شرکت برتر فورچن را داشته‌ام. اوقاتی را که با این دوستان سپری شد دوست داشتم و ماجراهایش را در قالب سه کتاب نوشته‌ام که تبدیل به پرفروش‌های نیویورک تایمز شدند.

چون کارم را دوست دارم این مطالب را به شما می‌گویم. متأسفانه، نمی‌توانم تا ابد زنده بمانم. در حال حاضر در ۷۰ سالگی، می‌خواهم میراثی از خودم به جا بگذارم که به اساتید انگیزه لازم را بدهد تا همچنان الهام‌بخش افراد بیشتری باشند. به همین دلیل، دوره استادی در راهبری با متد SCL را طراحی کردم.

استاد – سخنران مجربی مثل شما، برای پیشرفت کارش به این دوره نیاز دارد. می‌خواهم گروه برگزیده‌ای از شما را راهنمایی کنم که می‌توانند به رهبران نحوه تأثیرگذاری مثبت بر سایرین را آموزش بدهند. برای من، این دوره میراثی است که به جا می‌گذارم و می‌خواهم با افراد سرتاسر دنیا تقسیم کنم.

در سال‌های باقیمانده از زندگیم، می‌خواهم تمام دانسته‌هایم را با هر تعدادی که می‌توانم در میان بگذارم و راهبردهایی را بگویم که در سخنرانی‌هایم برای تبدیل شدن به استاد – سخنران برتر به کار می‌برم.

جزییات دوره

در  دوره مجازی استادی در راهبری با متد SCL، گام به گام به شما یاد می‌دهم که چگونه گروه‌های مختلف را در این زمینه‌ها آموزش دهید:

۱- رهبری آینده

۲- نحوه انجام تمرین «فراخورد[۱]»

۳- نکات کلیدی پرورش رهبران در نقاط مختلف دنیا

۴- ذهنیت درونی رهبران جهانی مانند آلن مولالی، جیم یونگ کیم، هوبرت جولی و آموزش خرد آنها به شما

 

با شرکت در این دوره، قادر به دانلود مصاحبه با این رهبران جهانی و استفاده از این مصاحبه‌ها خواهید بود. علاوه بر این، می‌توانید از اسلایدهای ارائه‌هایم در تربیت مدیران اجرایی رده بالا، استفاده کنید.

می‌توانید این دوره ویدئویی را به شکل مجازی با سرعت مدنظر خودتان (در مجموع حدود ۱۰ تا ۱۲ ساعت ویدئو) بگذرانید یا حتی روی موبایل‌تان تماشا کنید. همراه تمام جلسات، اسلایدها و ویدئوهای قابل دانلودی ارائه می‌شوند که می‌توانید همیشه به آنها دسترسی داشته باشید.

وقتی تمام مطالب را خواندید و تکالیف را انجام دادید، گواهی استادی در راهبری را دریافت خواهید کرد.

صادقانه بگویم که به تازگی دریافته‌ام که سوپرمن نیستم. دیگر مثل قبل نمی‌توانم اطراف دنیا بچرخم و با رهبران در تراز جهانی کار کنم. می‌دانم که نمی‌توانم این کار را تا ابد انجام دهم، ولی این رسالت بسیار بزرگ‌تر از من است. می‌خواهم مشعل را به دست شما بدهم و این فرصت را در اختیارتان بگذارم تا در مقام استاد و سخنران درجه یک، جا پای من بگذارید. 


اگر عاشق آموزش مدیران اجرایی رده بالا هستید تا تبدیل به بهترین رهبرانی شوند که در حیطۀ توانایی‌شان است، اطلاعات تماس‌تان را در فرم زیر ثبت کنید تا با شما تماس بگیریم و این دوره را به صورت اجمالی برای‌تان شرح دهیم. همچنین برای اینکه بفهمید چه دوره‌ای انتظارتان را می‌کشد، چکیده رایگانی از آموزش را در اختیارتان قرار می‌دهیم.


ما بی‌صبرانه منتظر گفتگو با شما هستیم.
مارشال گلداسمیت

فرق این دوره با دوره پرورش کوچ چیست؟

در کوچینگ، با رهبران به صورت رو در رو کار می‌شود. اما این دوره چنین مقصودی ندارد. دوره SCL  به دنبال این است که تمام ابزارها و اسرار تجربه‌شده  را به شما آموزش دهد تا بتوانید گروه‌های رهبران را آموزش دهید یا در همایش‌ها و سمینارها برای مدیران اجرایی سخنرانی کنید. بنابراین اگر قصد دارید که راهبری گروهی از مدیران اجرایی یا رهبران، را در دست بگیرید، جای درستی آمده‌اید.

کسب اطلاعات بیشتر

اطلاعات خود را برای ما ارسال کنید تا بتوانیم با شما تماس بگیریم و اطلاعات بیشتری درباره تبدیل شدن به استاد راهبری با متد SCL در اختیارتان بگذاریم.

[۱] Feedforward