/5

امیرحسین قاضی

کوچ توسعه فردی و بهبود عملکرد سازمانی

حوزه های تخصصی:

پیشنهادات:

زندگی پستی‌ها و بلندی‌های مداومی داره که با درد تغییر و ترس از ناشناخته‌ها همراهه. ما هیچ‌کداممون تمایل نداریم به سمتی بریم که نمی‌شناسیمش. اما زندگی ما رو مجبور به انتخاب می‌کنه. انتخاب بین ماندن یا رفتن. هم ماندن دردناکه و هم رفتن. اما در ماندن درد همیشگیه، و در رفتنه که رستگاری و شکوفایی اتفاق می‌افته. همراه شما هستم تا رفتن شما با درد و ترس کمتری اتفاق بیفته.

داستان من

توضیحات

داستان من:

من در ۲۷ سالگی دوباره متولد شدم. یادم هست که بالاخره تصمیمم را گرفتم و ۶ ماه بست نشستم در خانه و به خودم فکر کردم و با خودم عهد بستم که تا به نتیجه نرسم، این خلوت را ترک نکنم. نگرانی، آشفتگی، ترس، بلاتکلیفی و سردرگمی احساسات عمده‌ای بود که در آن روزها تجربه می‌کردم.

۶ ماه نوشتن و فکر کردن، کتاب‌های خودشناسی خواندن، دوره‌های مختلف شرکت کردن و تمرین کردن، بالاخره جواب داد. اواخر ریاضت ۶ ماهه بود که با چیزی به نام کوچینگ آشنا شدم. نمی‌دانستم چیست، اما در برخورد اول حس خوبی نسبت به آن داشتم.

و در آبان ۱۳۹۴ مسیر تازه‌ای آغاز کردم که همچنان ادامه دارد.

هر کسی رستگاری را در چیزی ممکن است پیدا کند و من در این مسیر جدید پیدا کردم. موفقیت همیشه برای من یک گزاره کیفی بوده. من چگونه می‌توانم احساس رضایتم از طی این مسیر را در قالب الفاظ بیان کنم؟ و مادامی که در مسیر هستم، احساس رستگاری می‌کنم.

من برای ساختن مسیرم از نگرش اساتید بزرگی مانند دکتر حسابی و خانم توران میرهادی الهام گرفته‌ام و تمام تلاشم این است که از حواشی کم کنم و به درونم بپردازم تا فرد بهتری برای جامعه باشم و با بهتر بودنم به اطرافیانم کمک کنم.

و اکنون در ابتدای مسیر آینده قرار دارم. بهترین امیرحسین این لحظه، با انگیزه و مصمم برای ساختن امیرحسینی که در آرزویش هستم. یاد می‌گیرم، می‌سازم، خراب می‌کنم و دوباره یاد می‌گیرم. خودم را بازبینی می‌کنم و بهبود می‌دهم تا به وسعت خود بیفزایم و «من» بزرگ‌ترین کتابی است که در حال مطالعه آن هستم؛ چرا که معتقدم یک کوچ تا جایی که خودش عمیق شده باشد و روی خود کار کرده باشد می‌تواند به دیگران کمک کند.

من آماده‌ام تا شما را به عمق وجود خود و دیدن معنایی که به دنبال آن هستید همراهی کنم.

 

تجربه کوچینگ با من:

چگونه به دنیا نگاه می‌کنید؟ آیا جور دیگر هم می‌توانید؟

من در جلساتم می‌شنوم. سعی می‌کنم دقیق بشنوم و شما را هم به شنیدن و توجه به جزییات درون خودتان ترغیب کنم. آنگاه متوجه می‌شوید که جزییات جقدر مهم هستند و چه نقشی در زندگی ما دارند.

همین حالا، همین حالا نگاهی به خودتان بیندازید! چه احساسی را تجربه می‌کنید؟ چه فکراهایی در سرتان می‌گذرد؟ لحظه‌ای به بدن‌تان توجه کنید، در اعضای بدن‌تان چه حس‌هایی دارید؟ آیا پشت گردن‌تان درد می‌کند؟ آیا کف پاهایتان زوق زوق می‌کند؟ آیا تپش قلب دارید؟ آیا احساس خستگی و کرختی می‌کنید؟

طبیعی است! شما نیاز به توجه دارید. توجه به همین جزییات به ظاهر ساده. این جزییات مسیر را به ما نشان می‌دهند.

 

تجربیات و مدارک:

 • دارای مدرک ACSTH از آکادمی FCA
 • دارای مدرک کارشناسی مرمت آثار تاریخی
 • مشاور دیجیتال مارکتینگ و سهام‌دار کلام یادگیری فردا
 • تسهیلگر دوره‌ی مدیر در نقش کوچ
 • آموزش دیجیتال مارکتینگ، مدرسه کسب‌وکار مدرس
 • آموزش کارآفرینی، استارتاپ‌ویکند دانشگاه صنعتی اصفهان
 • آموزش نوشتن محتوی اثربخش، سجاد بهجتی
 • آموزش کپی‌رایتینگ، سجاد بهجتی
 • آشنایی با اختلالات بالینی، مرکز مشاوره دانشگاه تهران
 • مدیر محتوای نیوزباکس

 

توصیه‌های من:

 • کوچینگ فردی
 • کوچینگ مدیران اجرایی
 • کوچینگ گروهی سردرگمی و بلاتکلیفی
 • کوچینگ ارتباط با کودکان و نوجوانان
 • کوچینگ تحصیلی
 • کتاب والدین در نقش رهیار

 

مناسب چه مخاطبینی نیستم:

معتقدم یک کوچ تا جایی که خودش عمیق شده باشد و روی خود کار کرده باشد می‌تواند به دیگران کمک کند. طبیعی است که هر کسی یک نقطه‌ی تاریک دارد. منظورم از نقطه‌ی تاریک بخشی از درون است که برای خود فرد ماهیتش معلوم و مشهود نیست یا نسیت به آن آگاهی کافی ندارد. من هم دارای نقاطی هستم که هنوز به دلیل بروز آن‌ها آگاهی ندارم و طبیعتا در این موارد نمی‌توانم زیاد عمیق شوم. بنابراین نمی‌توانم به افرادی کمک کنم که دغدغه‌هایی دارند مانند:

 • افزایش درآمد و بررسی موانع برای پول درآوردن
 • احساس قربانی بودن و نیاز به احقاق حق
 • افرادی که انتظار دارند بدون تلاش و با چند جلسه به خواسته‌شان برسند

که البته در حال مطالعه روی این موضوعات هستم تا در آینده‌ای نزدیک، به گستره‌ی وجود خود بیفزایم.

یا موضوعاتی که در آن‌ها تجربه زیسته ندارم:

 • بهبود روابط زناشویی
 • راه‌اندازی کسب‌وکار

یا موضوعاتی که سواد آن‌ها را ندارند:

 • کوچینگ سلامت

 

 

توضیحات تکمیلی

شهر

,

تجربه کاری

پیشنهادات

, , , ,

حوزه های تخصصی

, , , , ,

3 دیدگاه برای امیرحسین قاضی

 1. مه سا

  امیرحسین خیلی به کارش مسلطه ، خیلی حرفه ایی عمل کرد . پختگی داره تو کارش که‌کاملا مشخصه . کوچ من خوب بود ،برای ۱ جلسه راضی بودم منو به خودم خیلی نزدیک کرد و حقایقمو روشن کرد . برای ادامه دادن مسیرم فکر کنم باید جلسات بیشتری کوچ بشم‌.

 2. Maryam

  جلسه با ایشون عالی بود،پر از حس آرامش و تو رو میتونه با دنیای درونت آشنا کنه✨🌱

 3. پیوند آزادی

  من اصلا راجب کوچینگ چیزی نمیدونستم😊 تا این‌که یه روز آقای قاضی بهم گفت می‌تونیم‌ مشکلت رو حل کنیم.
  جلسه که شروع شد کلافه شده بودم‌از این همه پرسش ولی جلوتر که رفتیم احساس ‌کردم واقعا ۲ نفر توی وجودم هستن که دارن باهم دعوا میکنن و احساس‌شون می‌کردم. توی یه جلسه ۱.۵ ساعته جوری آروم شدم و با اعتماد به نفس که هیچ‌وقت همیچین حسی رو تجربه نکرده بودم، بهترین بود واقعا از هرچی مشاوره و فایل صوتی و هرچی که تا الان تجربه کردم بهتر بود. مهم‌ترین قسمتش هم این بود که آروم شدم با همون یک جلسه مشکل من بیشترش حل شد🙏

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد جلسات را انتخاب کنید

قیمت هرجلسه: تخفیف: قیمت کل:
تومان
درباره ما

کلام یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای شکل گرفته است.

کیفکو این افتخار را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور، کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید.

کلام یادگیری فردا مجموعه‌ای است که توسط تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای شکل گرفته است.

کیفکو این افتخار را دارد که با ترکیب موثر آموزش‌های مهارت‌محور، کوچینگ و منتورینگ، در کنار شما همراهان گرامی باشد تا یادگیری را در خود و سازمان‌تان نهادینه کنید و بتوانید آینده‌تان را آن‌گونه که می‌خواهید و دوست دارید خلق نمایید و بیافرینید.

تماس با ما

دریافت 10 ابزار کوچینک

ثبت مشاوره